ÚvodProduktyO násTechnické infoNovinkyKontakt

Novinky

Výstava Nábytok a bývanie Nitra

Pozývame Vás na najväčšiu výstavu svojho druhu v strednej Európe Nábytok a bývanie Nitr ... [ viac ]

Pozývame Vás na najväčšiu výstavu svojho druhu v strednej Európe Nábytok a bývanie Nitra v termíne od 13.3. do 18.3. 2018. D-Marketing Europe je súčasťou preventívnej akcie "Ako si ochrániť bývanie" na výstave Nábytok a bývanie Nitra.

Občianske združenie Bývajme bezpečne v spolupráci s Políciou, Hasičmi a partnermi si pre návštevníkov veľtrhu Nábytok a bývanie od 13.3. do 17.3.2018 pred pavilónom F pripravili okrem návodu ako predísť vlámaniu aj riešenie situácie v prípade požiaru. Návštevníci výstavy si budú môcť pozrieť aj ukážky Kynológie a jazdnej polície z odboru Hipológie. 
Preventívny projekt "Ako si ochrániť bývanie" podporili partneri: Agrokomplex, ADLO bezpečnostné dvere a televízia Nitrička.

 

História

D-MARKETING Europe, s.r.o. nadväzuje na dlhoročnú tradíciu, skúsenosti a obchodné aktivity materske ... [ viac ]

D-MARKETING Europe, s.r.o. nadväzuje na dlhoročnú tradíciu, skúsenosti a obchodné aktivity materskej spoločnosti, ktorá od prvej polovice 90. rokov importovala produkty v oblasti zabezpečovacích, uzamykacích a prístupových systémov na český aj na slovenský trh. V roku 2004 bola spoločnosť transformovaná na akciovú spoločnosť a dnes rozšírila svoje pôsobenie na slovenskom a českom trhu, prostredníctvom významných partnerov tiež v Rakúsku, Nemecku a Dánsku, kde pokračuje v distribúcii mechanických a elektro-mechanických systémov a inovatívnych riešení.

Profil spoločnosti

Náš tím má viac ako 20 ročné skúseností v oblasti bezpečnosti, spolupracuje s popredným ... [ viac ]

Náš tím má viac ako 20 ročné skúseností v oblasti bezpečnosti, spolupracuje s poprednými výrobcami uzamykacích systémov po celom svete a uspokojuje rastúci dopyt po špičkovej kvalite produktov a riešení s vysokou úrovňou bezpečnosti. D-MARKETING Europe neustále investuje do vývoja, inovácií a aplikuje nové technológie s cieľom čeliť dnešným bezpečnostným výzvam. Náš sortiment produktov zahŕňajú bezpečnostné vložky zámkov, visiace zámky osadené cylindrickou vložkou, viacbodové zadlabacie zámky a rad zámkov pre špecifické využitie. Systém generálneho kľúča a elektro-mechanické prístupové systémy sú k dispozícii na požiadanie.