ÚvodProduktyO násTechnické infoNovinkyKontakt

O nás

Profil spoločnosti

Náš tím má viac ako 20 ročné skúseností v oblasti bezpečnosti, spolupracuje s poprednými výrobcami uzamykacích systémov po celom svete a uspokojuje rastúci dopyt po špičkovej kvalite produktov a riešení s vysokou úrovňou bezpečnosti. D-MARKETING Europe neustále investuje do vývoja, inovácií a aplikuje nové technológie s cieľom čeliť dnešným bezpečnostným výzvam. Náš sortiment produktov zahŕňajú bezpečnostné vložky zámkov, visiace zámky osadené cylindrickou vložkou, viacbodové zadlabacie zámky a rad zámkov pre špecifické využitie. Systém generálneho kľúča a elektro-mechanické prístupové systémy sú k dispozícii na požiadanie.

História

D-MARKETING Europe, s.r.o. nadväzuje na dlhoročnú tradíciu, skúsenosti a obchodné aktivity materskej spoločnosti, ktorá od prvej polovice 90. rokov importovala produkty v oblasti zabezpečovacích, uzamykacích a prístupových systémov na český aj na slovenský trh. V roku 2004 bola spoločnosť transformovaná na akciovú spoločnosť a dnes rozšírila svoje pôsobenie na slovenskom a českom trhu, prostredníctvom významných partnerov tiež v Rakúsku, Nemecku a Dánsku, kde pokračuje v distribúcii mechanických a elektro-mechanických systémov a inovatívnych riešení.

Naša vízia

Bezpečnosť - naša primárna hodnota s poskytovanými výhodami, preto si naši zákazníci môžu vychutnať pocit pokoja vo svojich domovoch alebo v administratívnych budovách, sú chránené a bezpečné.
Profesionalita - náš záväzok voči najvyspelejším a najkvalitnejším produktom, zároveň je zárukou spoľahlivosti.
Dizajn - pokročilá technológia v dizajne, trend všetkých našich výrobkov.
Inovácie - dynamická hodnota, ktorá nás poháňa neustále vpred. Inovácie výrobkov, materiálov, technológií a dizajnu, spolu s inováciami v službách a flexibilita je odpoveďou na meniace sa potreby.

Obchodné príležitosti

Pod vedením a podporou nášho tímu je zriadená sieť autorizovaných stredísk, čím zabezpečujeme rozvoj značky, distribúciu výrobkou a servis zákazníkom. Ak hľadáte dodávateľa bezpečnostných uzamykacích systémov, ak sú skúsenosti, know-how, moderné technológie a spoľahlivosť vašimi hlavnými prioritami, potom nás neváhajte kontaktovať !