ÚvodProduktyO násTechnické infoNovinkyKontakt

Technické info

RB-LOCKS

About RB-DOORS

O Rav-Bariach

Spoločnosť Rav-Bariach Industries, Ltd. bola založená v Izraeli v roku 1973 a od tej doby sa zaoberá vývojom a výrobou unikátnych uzamykacích systémov pod značkou RB-LOCKS a výrobou bezpečnostných vchodových dverí.

RB-LOCKS sa špecializuje na dizajn, vývoj a výrobu vysoko kvalitných zámkov, cylindrických vložiek, mechanických a elektromechanických zámkových systémov, elektronických prístupových systémov, bezpečnostných kovaní a viacbodových rozvorových zámkov a integrovaných zámkových riešení.

 

 

Od počiatku je Rav-Bariach vo vedúcom postavení v zámkovom odvetví, v ktorom sa stanovujú nové štandardy pre bezpečnosť, kvalitu, vizionárske myslenie a špičkové technológie. Rav-Bariach ponúka kompletný sortiment mechanických a elektronických výrobkov pre zámočníckych dealerskú sieť po celom svete s ročným obratom 100 miliónov dolárov vo viac ako 50 krajinách po celom svete.

Dva moderné výrobné podniky spoločnosti sídlia v Izraeli a vyrábať širokú škálu bytových, priemyselných bezpečnostných výrobkov s dôrazom na vysokú úroveň. Všetky výrobky sú v súlade s najprísnejšími normami a medzinárodnými predpismi s nekompromisným dôrazom na bezpečnosť a kvalitu.

Research, Development and Standards